O nas

Agencja nieruchomości Honeste

Siedzibą naszej firmy jest Split, drugie największe miasto Chorwacji, największe miasto w Dalmacji i jedno z najpiękniejszych nad Adriatykiem. 

Firma nasza pośredniczy w kupnie-sprzedaży nieruchomości w Chorwacji.

Dzięki współpracy z renomowanym, wielokrotnie nagradzanym polskim biurem architektów zapewniamy pomoc w dziedzinie projektowania, remontu, budowy pod klucz. Pomagamy również w wynajmie zakupionych nieruchomości i ich administrowaniu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: domy tradycyjne, domy z kamienia, domy w nowoczesnym stylu jak również wille. 

Oferta nieruchomości komercyjnych obejmuje hotele, pensjonaty, tereny pod pola golfowe oraz przystanie jachtowe.

Nasi pracownicy zapewnią Państwu w języku polskim pełną obsługę przy zakupie i formalnościach prawnych. Pomagamy w formalnościach związanych z otwieraniem spółek handlowych i zaciąganiem kredytów hipotecznych i inwestycyjnych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jakość usług

Nasza agencja, Honeste, wyróżnia się jakością usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz głębokiej znajomości rynku nieruchomości na wybrzeżu dalmatyńskim.

Różnorodna oferta

Honeste oferuje szeroki wybór nieruchomości, w tym apartamentów, domów, willi i działek, które cechują się zarówno nowoczesnym designem, jak i tradycyjną architekturą.

Znajomość rynku

Dzięki siedzibie w Split oraz aktualnym ofertom nieruchomości na sprzedaż, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bieżące informacje, co stanowi niezmierną zaletę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Doradztwo inwestycyjne

Nieruchomości w Chorwacji to nie tylko spełnienie marzeń o własnym miejscu w rajskim zakątku, ale także doskonała inwestycja zapewniająca zwrot kosztów w krótkim czasie, dzięki gwarancji najmu nieruchomości niemalże na 100%.

Wybrane oferty nieruchomości

Odkryj nasze unikalne propozycje apartamentów, domów i willi na wybrzeżu dalmatyńskim, stworzone z myślą o spełnieniu nawet najbardziej wyrafinowanych oczekiwań klientów. Z Agencją Nieruchomości Honeste znajdziesz swoje wymarzone miejsce w słonecznej Chorwacji. 

Współpracuj z nami – dlaczego warto nam zaufać?

Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości w Chorwacji gdyż właśnie tam zlokalizowana jest nasza agencja. Zatem możemy na bieżąco śledzić zmiany na rynku nieruchomości, a nasi agenci znaleźć taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Jeśli zakupiona nieruchomość wymaga renowacji lub, jeśli nabyliście Państwo działkę budowlaną i poszukujecie firmy budowlanej bądź nadzoru budowlanego, oferujemy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania oraz odpowiednie doradztwo. Naszym zadaniem jest sprawić, by nowa nieruchomość w Chorwacji stała się tą wymarzoną. Państwa satysfakcja jest dla nas najwyższą gratyfikacją. 

    Porównaj nieruchomości

    Porównaj
    error: Zawartość jest chroniona!