L48

€ 1 700 000

Willa na sprzedaż w Chorwacji. Osiedle ośmiu luksusowych wili w Dalmacji na sprzedaż, na Ciovo.
Ta wyjątkowa architektonicznie, 3-piętrowa willa znajduje się w drugim rzędzie od morza. Zachwyca widokiem lśniącego, morskiego błękitu Adriatyku i malowniczego wybrzeża.
Słoneczny taras z podgrzewanym basenem oferuje mnóstwo miejsca na posiłki i relaks. Możesz podziwiać widoki i spędzić czas z najbliższymi.
Salon i jadalnia o łącznej powierzchni 75 m2 umożliwiają wejście na piętro zalanymi słońcem schodami. Część mieszkalna o łącznej powierzchni 326 m2 oferuje również miejsce na 4 sypialnie i 5 ekskluzywnie zaprojektowanych łazienek. Pomieszczenie w części podziemnej zapewnia dodatkową funkcjonalną przestrzeń, którą można zaaranżować zgodnie z własnymi życzeniami (np. winnica lub klub fitness).Przestronne i jasne pomieszczenia wykończone są ekskluzywnym wyposażeniem, m.in. płytkami ceramicznymi 120x240 cm, drewnianą podłogą, bezramowymi drzwiami wewnętrznymi oraz dużymi frontami okiennymi.Efektowne oświetlenie umiejętnie komponuje się z wystrojem ogrodu wokół budynku.
WILLA 3. (DRUGA LINIA DO MORZA)
Całkowita powierzchnia to 326 mkw.
Całkowita działka to 728 mkw.
Liczba sypialni: 4
Liczba łazienek: 5
Miejsca garażowe: na 2 samochody
Salon 75 mkw. z kuchnią w stylu amerykańskim, salonem i jadalnią, siłownią (strefa fitness), pięknymi tarasami.
Podświetlany basen z podgrzewaną wodą.
Cena to 1 700 000 euro.

Cena: € 1 700 000
Powierchnia (m2): 326 m2
Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Garaże: 1
Rok budowy: 2019
Basen:
Top

Nasza strona zapisuje małe pliki z informacją (cookies) na Twoim urządzeniu w celu dostarczenia treści i dla celów statystycznych.

Zgadzam się