L47

€ 1 450 000

Willa na sprzedaż w Chorwacji. Osiedle ośmiumiu luksusowych wili w Dalmacji na sprzedaż, na Ciovo.
Sprzedam willę w Chorwacji. Jedna z ośmiu luksusowych dalmatyńskich willi na sprzedaż na Ciovo. Podobnie jak pozostałe nieruchomości Royal Hill Residence, również zachwyca pięknym, niezasłoniętym widokiem na morze i przeciwległe wybrzeże.Całkowita powierzchnia to 303m2.Działka to 698m2.Villa oferuje dwa poziomy. parter jest wyposażony w okna widokowe od strony północnej i południowej z garażem, przestronnym salonem, jadalnią, nowocześnie wyposażoną kuchnią i różnymi pomieszczeniami, które otwierają się na wspaniały taras z widokiem na morze.
Na piętrze znajdują się 4 sypialnie z łazienkami oraz dwa tarasy, z których można swobodnie podziwiać fantastyczny widok. . Dzięki ukrytym ramom duże okna i drzwi wewnętrzne doskonale komponują się z powierzchnią ścian. Oprawa idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz tej ekskluzywnej willi. Bujna zieleń wokół rezydencji wraz z architekturą budynku tworzą spójną całość. Przestronny garaż dopełnia wspaniałą ofertę.

Cena: € 1 450 000
Powierchnia (m2): 303 m2
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Garaże: 1
Rok budowy: 2019
Ilość pięter: 2
Basen:
Top

Nasza strona zapisuje małe pliki z informacją (cookies) na Twoim urządzeniu w celu dostarczenia treści i dla celów statystycznych.

Zgadzam się