S845

S845

Trogir
€ 125 000

Sprzedam mieszkania w Chorwacji. Apartamenty w pobliżu Trogiru.

Jest to piękna inwestycja z 18 apartamentami blisko plaży. Apartamenty różnią się od jednej sypialni, standardowych apartamentów z dwiema sypialniami i apartamentów typu penthouse. Choć wielkość i rozkład mieszkań różnią się nieznacznie, wszystkie apartamenty są wykończone i umeblowane w tym samym standardzie jakości.

Na terenie kompleksu znajdują się dwa baseny oraz plac zabaw dla dzieci, który obejmuje huśtawkę i zjeżdżalnię, aby zapewnić rozrywkę naszym młodszym gościom. Jest to prywatna zabudowa z dala od drogi, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Najbliższa plaża znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od apartamentów.

Standardowy apartament z jedną sypialnią składa się z przedpokoju, dużej sypialni z podwójnym łóżkiem, łazienki oraz dużej kuchni i salonu. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie nowoczesne udogodnienia, w tym pralkę i zmywarkę. Część dzienna zazwyczaj składa się ze skórzanej sofy, którą można przekształcić w łóżko (w razie potrzeby) i dwóch pojedynczych skórzanych krzeseł. Uzupełnia go stereo i telewizor plazmowy. Standardowe apartamenty z dwiema sypialniami mają małą drugą sypialnię z łóżkiem piętrowym, a apartamenty typu penthouse są znacznie większe z dużą drugą sypialnią z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras, gdzie można odpocząć i podziwiać widok na morze lub okolicę.

Cena mieszkań:

HOUSE C
1 App Ground Floor (2 bedroom) net surface 74.67 m2 - 196 000€
2 App First Floor (1 bedroom) net surface 49.31 m2 - 133 000€
5 App Second Floor (1 bedroom) net surface 43.98 m2 - 125 000€
6 App Third Floor (2 bedroom) net surface 58.00 m2 - 179 000€

Cena: € 125 000
Powierchnia (m2): 44 m2
Sypialnie: 1
Basen:
Top

Nasza strona zapisuje małe pliki z informacją (cookies) na Twoim urządzeniu w celu dostarczenia treści i dla celów statystycznych.

Zgadzam się