Nieruchomośći w Chorwacji

Recommended properties Croatia

Agencja nieruchomości Honeste pośredniczy w sprzedaży apartamentów, domów, willi oraz działek w Chorwacji. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość trendów na rynku nieruchomości na wybrzeżu dalmatyńskim. Największym zainteresowaniem cieszą się apartamenty usytuowane w regionach turystycznych, które zapewniają zysk jako mieszkania pod wynajem w Chorwacji. Udostępniamy nowoczesne lokale w sąsiedztwie bulwarów nadmorskich oraz te klasyczne, zlokalizowane bliżej centrów miast. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania będzie sposobność do korzystania z własnego mieszkania w dowolnym czasie oraz jego gustowne wykończenie wedle własnych upodobań.

Pośredniczmy w sprzedaży apartamentów w Chorwacji, których cena wynosi od ponad € 120 000 do ponad € 400 000. Te najdroższe pozycje dotyczą luksusowych mieszkań o wyjątkowo dużym metrażu, które mogą pomieścić wiele rodzin. By zaspokoić potrzeby naszych klientów udostępniamy oferty jedno, dwu, trzy oraz wielopokojowych nieruchomości, które dysponują kilkoma sypialniami. Są to mieszkania usytuowane na parterze, bądź wyższych piętrach w nowoczesnych apartamentowcach.

Poznaj bogatą ofertę nieruchomości położonych w najpiękniejszych zakątkach takich miast jak Zadar, Rogoznica czy Brac. Polecamy inwestycje w domy wielorodzinne, które wynajęte gwarantują stały dopływ gotówki przez cały rok oraz luksusowe apartamenty w Chorwacji z zapierającymi dech w piersiach widokami.

For sale Featured

Z978

€ 220,000

Rogoznica


1,000 m2
For sale Featured

K846

€ 960,000

Omis


322 m2
6
7
1
For sale Featured

K210

€ 400,000

Brac


500 m2
For sale Featured

S212

€ 240,000

Trogir


107 m2
3
1
For sale Featured

S33D

€ 510,000

Zadar


119 m2
3
3
For sale Featured

L52

€ 2,650,000


349 m2
5
5
1

Real estate in Croatia - welcome to our website

The real estate agency Honeste mediates in the sale of real estate in Croatia, in the most interesting locations on the Croatian islands and the coast. Over 10 years of experience has made us experts in the industry, so we try to adapt to your even the most demanding needs and together find a property in Croatia that will satisfy you. We provide a wide range of apartments, flats, houses, villas and plots for sale in Dalmatia. If you are looking for your dream four corners on the most beautiful coast of Europe or an investment that will be profitable, Honeste will help you implement these plans. Our task is to search for a suitable property in Croatia, as well as to guide the customer through the entire purchase process, from the first visit to our website to the signing of the purchase contract. On request, we also help you find temporary accommodation, rent a car or arrange an interpreter.

Why Croatia real estate?

Croatia is one of the most popular travel destinations among tourists from Europe. It is distinguished by an unusual, very diverse coastline, which is washed by the crystalline turquoise waters of the Adriatic Sea. The coast has a pleasant Mediterranean climate and the southern part is decorated with mountains that create unique views. Located on the sea, the city is characterized not only by a delicious holiday atmosphere but also by a unique architectural style. Many of them have monuments inscribed on the UNESCO World Heritage List. The Dalmatian coast therefore provides a whole range of entertainment, and taverns decorating them with tasty and affordable food. It is a paradise for sailing and diving enthusiasts, a real asylum that allows you to relax and escape from everyday problems.

Dlaczego warto nabyć nieruchomość w Chorwacji?
  • po pierwsze, doskonała inwestycja - Chorwacja jest krajem turystycznym, który stanowi główny cel wakacyjnych (choć nie tylko) wojaży Europejczyków. Kraj ten wyróżnia się czystością wód morskich, smacznym jedzeniem oraz bogatą różnorodnością geograficzną. Nabycie nieruchomości na wybrzeżu dalmatyńskim będzie nie tylko idealną transakcją na przyszłość dla całej rodziny ale również doskonałą inwestycją. Gwarancja najmu nieruchomości jest niemal 100%, co zapewnia zwrot kosztu z jej nabycia w niedługim czasie.
  • po drugie, nietuzinkowość – wybrzeże dalmatyńskie jest jednym z najbardziej malowniczych regionów świata, składa się z półwyspów, wysp i zatok, które prezentują się widowiskowo z lotu ptaka. Choć linię brzegową tworzy ponad 120 wysp i wysepek, zaledwie 66 jest zamieszkanych, co czyni ten urokliwy zakątek Ziemi bardzo atrakcyjnym. To właśnie nietuzinkowe wybrzeże Chorwacji przyciąga wczasowiczów z całego świata, którzy pragną posiadać własne gniazdko w tak niespotykanym miejscu. Pragniemy spełnić marzenia naszych klientów, dlatego oferujemy nieruchomości na sprzedaż właśnie w tych najpiękniejszych regionach ów kraju.
  • w końcu, po trzecie, kultura! - zabytki Chorwacji są znane na całym świecie, a niektóre z nich zostały wpisane na listę UNSECO. To mówi samo przez siebie – do tego nadmorskiego kraju tłumnie przybywają osoby, których fascynuje zabytkowa architektura. Daję to także możliwość połączania przyjemnego z pożytecznym. Dlatego własne mieszkanie lub dom w Chorwacji umożliwia dostęp do wielu kulturalnych atrakcji i pozwala zatopić się w tamtejszy klimat.

Properties in Croatia for sale

Dom na własność w turystycznej miejscowości jest przede wszystkim inwestycją w przyszłość. Nasi klienci decydują się na zakup tego typu nieruchomości, by móc od czasu do czasu z niej korzystać, w pozostałe dni wynajmować pod kątem turystycznym. Zysk z najmu domu jest bardzo wysoki, gdyż od jakiegoś czasu modne są wizyty grup gości, które rezerwując dom w Dalmacji, płacą mniej. W naszej ofercie dostępne są domy na wybrzeżu dalmatyńskim w atrakcyjnych lokalizacjach, w stanie surowym, wymagające remontu lub w pełni wyposażone, do których od razu można się wprowadzić. Prezentujemy szeroki wachlarz nieruchomości w Chorwacji przystosowany do najbardziej wymagających klientów. Są to domy wolnostojące, szeregowe oraz domki letniskowe. Ponadto polecamy luksusowe wille z wszelkimi udogodnieniami. Warto dodać, że nasze nieruchomości leżą w bezpiecznych regionach kraju, są także bardzo dobrze skomunikowane z centrum poszczególnych miast. Natomiast jeśli cenią sobie Państwo ciszę i spokój, przygotujemy specjalną ofertę na domy w Chorwacji usytuowane z dala od innych nieruchomości, nierzadko z dużą działką do własnego zagospodarowania.

Honste przedstawia domy na sprzedaż w Chorwacji, które cechują się modernistycznym designem lub tradycyjną klasyczną architekturą. W zależności od stanu nieruchomości ich ceny zaczynają się od około € 100 000 a kończą na ponad € 1 500 000. Wiele z tych nieruchomych dóbr jest wykończona pod klucz i nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu własnego. Natomiast tańsze domy, choć wymagają prac remontowych, z zewnątrz zachowują niebywały urok. Na naszej liście domów na sprzedaż w Dalmacji każdy klient może zawęzić kryteria wyszukiwania i wybrać taką nieruchomość, która spełni jego potrzeby.

For sale

S236

€ 262,000

Dubrovnik


79 m2
1
1
For sale

K265

€ 264,900

Korčula


118 m2
4
2
For sale

K269

€ 850,000

Rogoznica


350 m2
8
4
For sale

K635

Rogoznica


80 m2
2
1
For sale

K425

€ 890,000

Rogoznica


380 m2
7
For sale

K267

€ 250,000

Rogoznica


150 m2
5
2

Honeste pośredniczy w sprzedaży działek nad morzem w Chorwacji

Pragniesz zbudować własny dom w wymarzonej lokalizacji na wybrzeżu dalmatyńskim? Pomożemy Państwu znaleźć najpiękniej położone tereny pod budowę własnych domów. Dzięki temu nasi klienci mają sposobność stworzyć urocze gniazdo rodzinne w malowniczych okolicach wybrzeża Chorwacji. Proponujemy okazałe działki nadmorskie, sprawdzone pod kątem prawnym, z pozwoleniem na budowę. Jako agencja sprzedaży nieruchomości stacjonująca na stałe w Chorwacji, jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować każdą nieruchomość, a ponadto posiadamy niezbędną wiedzę na temat jej stanu i możliwości zabudowy. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego wyszukujemy takie nieruchomości, które spełniają Państwa oczekiwania. Obecnie najpopularniejsze tereny inwestycyjne są dostępne na sprzedaż w takich miastach jak Rogoznica, wyspa Brac, Split i Dubrovnik. Sprzedający mają tam do zaoferowania typowe działki budowlane, ale także tereny pod uprawę roli. Jeśli jednak wyrażą Państwo zainteresowanie odmienną lokalizacją, staniemy na wysokości zadania, by znaleźć najdogodniejsze dla Państwa miejsce pod budowę własnego domu w Chorwacji. Honeste pośredniczy w sprzedaży terenów budowlanych, których wielkość zaczyna się od kilkuset metrów kwadratowych i sięga nawet do liczb czterocyfrowych. Są to działki rozmieszczone w różnych zakątkach wybrzeża dalmatyńskiego, również na wyspach. Te ostatnie dostarczają niebywałych widoków na piękno Morza Adriatyckiego. Ceny działek na sprzedaż w Chorwacji wynoszą średnio od € 30 000 do ponad € 2 000 000. Zależą natomiast od lokalizacji oraz ukształtowania terenu.

Współpracuj z nami – dlaczego warto nam zaufać?

Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości w Chorwacji gdyż właśnie tam zlokalizowana jest nasza agencja. Zatem możemy na bieżąco śledzić zmiany na rynku nieruchomości, a nasi agenci znaleźć taką, która spełni Państwa oczekiwania. Jeśli zakupiona nieruchomość wymaga renowacji lub, jeśli nabyliście Państwo działkę budowlaną i poszukujecie firmy budowlanej bądź nadzoru budowlanego, oferujemy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania oraz odpowiednie doradztwo. Naszym zadaniem jest sprawić, by nowa nieruchomość w Chorwacji stała się tą wymarzoną. Państwa satysfakcja jest dla nas najwyższą gratyfikacją.

Pośredniczymy w sprzedaży apartamentów, domów, luksusowych willi, hoteli oraz terenów pod budowę lub działek rolnych. Naszym mottem jest działać tak, by zapewnić naszym klientom komfort i pełną satysfakcję, dlatego zawsze podchodzimy do powierzonych zadań z dużą powagą i pieczołowicie je wypełniamy.

Our location
Honeste Location
Top

Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes.

I agree