K401

Kaštela, Croatia
 165,000

Dom w Chorwacji na sprzedaż. Dom  znajduje się w miejscowości Kastel , w pierwszej linii nad Adriatykiem, z górami dynarskimi  w tle, schodzącymi niemalże bezpośrednio do morza. Lokalizacja domu zapewnia dojazd do lotniska w Splicie w ciągu 20 minut, podobnie jak do zabytkowego Trogiru.

 Powierzchnia całkowita domu: ok. 90 metrów kw. (tzn. 28 metrów kw. razy 3 piętra). Na poziomie parteru znajduje się: salon ze stołem i krzesłami, kanapą, telewizją satelitarną oraz otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią (płyta elektryczna, piekarnik, wysoka lodówka, kuchenka mikrofalowa, okap, ekspres do kawy, zmywarka); dodatkowo, przed wejściem głównym zlokalizowany jest schowek gospodarczy pod schodami).  Na 1 piętrze znajduje się: sypialnia, wyposażona w łóżko, antyczną szafę, nocny stolik oraz łazienka z WC, umywalką, prysznicem i pralko-suszarką. Ten poziom posiada osobne wejście z ulicy po kamiennych schodach oraz taras z niepowtarzalnym widokiem na morze (taras dostępny jest z sypialni lub schodków zewnętrznych).  Na 2 piętrze znajduje się druga sypialnia z pięknym widokiem na Adriatyk, wysokim (ok. 3,5 metra) sklepieniem sufitowym, łóżkiem, szafą, nocnym stolikiem oraz drugą łazienką, wyposażoną w okno połaciowe, WC, umywalkę, wannę

Dom został zbudowany w XV wieku. Dom jest w całości zbudowany z bloków kamiennych, grubość ścian dochodzi do 80 cm, zapewniając doskonałą izolację termiczną w lecie i zimie.

Prace renowacyjne zostały zakończone w 2009 roku. Odnowieniu poddany został kamień elewacyjny, instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna zostały wykonane w całości od nowa, podobnie jak ściany, stropy, nowe drzwi, okna i więźba dachowa wraz z poszyciem dachu.

Na każdym poziomie znajduje się klimatyzacja z funkcją ogrzewania (na zimę), alarm z systemem monitoringu i interwencji. W cenę domu wliczone jest pełne wyposażenie, sprzęty AGD.

Detale Cecha Plany pięter
  • Property Id: 4453
  • Price:
     165,000
  • Powierzchnia (m2) : 90 m2
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 2
You have already added 0 property

Login

Register